Novinky

Píšeme pro vás pravidelně novinky ze světa hostingu.

Registrujte nové EU domény na 2 roky za 149 Kč

Registrace EU domény na 2 roky jen za 149 Kč! Akce platí pouze od 2. 10. 2023 do 31. 12. 2023!

2. října 2023

Výhody registrace na 2 roky

Zaregistrujte si .eu domény na 2 roky za pouhých 149 Kčmísto běžných 578 Kč bez DPH.

Přidejte se k desetitisícům spokojených zákazníků a získáte k registraci mnoho bezplatných výhod. Abychom Vám ještě více zpříjemnili objednávku, nabídneme Vám u volných domén EU přímo registraci na 2 roky po dobu trvání této akce.

K registraci .eu získáte ZDARMA:

U nás se máte vždy na koho obrátit. Kvalitní technická podpora a individuální přístup je naše priorita. Rádi vám pomůžeme 24 hodin denně včetně víkendů i svátků. Komunikujeme, nasloucháme a řešíme vaše problémy po telefonu i přes e-mail.

Další užitečné informace a odpovědi na časté otázky naleznete v naší nápovědě.

Zákazníci, kteří si u nás zaregistrovali doménu s hostingem získají zcela bezplatně důvěryhodný SSL/TLS certifikát Basic DV od největší certifikační autority světa - DigiCert. Certifikát si jednoduše nainstalujete v přehledné administraci pouze jedním kliknutím.

Záleží nám na bezpečnosti našich zákazníků, proto máte možnost bezplatně přejít na zabezpečenou komunikaci se servery DNSSEC. Díky tomuto rozšíření bude vaše doména podepsána a zabezpečena při komunikaci mezi vaším počítačem a serverem. Tímto se zamezí pokusům útočníků o získání údajů o platební kartě nebo podobných hackerských útoků, které hrozí u nezabezpečených DNS serverů.

Chcete si vytvořit webové stránky rychle, bezpečně a především ZDARMA?

Ke každé doméně si můžete vytvořit webové stránky inPage Mini ZDARMA pomocí různých šablon. Díky redakčnímu systému inPage tak můžete komfortně spravovat její aktuální obsah.

inPage Mini obsahuje

 • webové stránky
 • e-mail
 • fotogalerii
 • e-shop

Díky službě inPage Mini získáte bezplatně nejen webové stránky, ale také unikátní e-mailovou adresu pod vaší vlastní doménou. E-mailová adresa s vlastním názvem domény výrazně zvyšuje důvěryhodnost a profesionalitu.

Antivirový a antispamový systém zabezpečí vaši elektronickou poštu a díky naší SPAM laboratoři zůstane ochrana před nevyžádanou poštou stále aktuální.

Technologie DKIM zvyšuje důvěryhodnost vašich odeslaných e-mailů a potvrzuje, že nedošlo ke změně obsahu daného e-mailu. Každý odeslaný e-mail je digitálně podepsán. Server příjemce poté ověří, zdali je tento podpis platný pomocí ověření klíče v DNS.

Podmínky akce
 • Cena platí pouze na přímé dvouleté registrace nových EU domén a nevztahuje se na prodloužení existujících domén.
 • Akce platí pouze pro registrace nových (volných) domén EU od 2.10.2023, 0:00 SEČ do 30.11.2023 31.12.2023 8:00 SEČ.
 • Platba musí být uhrazena do 31.12.2023 15:00 SEČ, neuhrazené objednávky budou po 31.12.2023 15:00 SEČ smazány.
 • Ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
 • Společnost ZONER a.s., si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.
Podmínky vystavení SSL certifikátu Basic DV
 • Registrátor domény musí být ZONER.
 • Doména musí používat DNS/name servery ZONERu.
 • Získání certifikátu není garantováno. Ve výjimečných případech může být žádost zamítnuta. DigiCert může kvůli svým bezpečnostním restrikcím zamítnout žádost o certifikát a zároveň neudává přesné důvody zamítnutí. V takovém případě je doporučena koupě placeného certifikátu.
Všechny novinky