Nejširší nabídka domén na trhu 700+

Jsme spolehlivý partner pro správu vašich domén s více jak 30 letou zkušeností

Nejširší nabídka domén

Jak vybrat doménu

1. Relevance a jednoduchost

Doména by měla být relevantní k obsahu vašich webových stránek a snadno zapamatovatelná pro uživatele. Zvolte doménu, která přesně vystihuje téma vašich stránek a je jednoduchá k napsání a zapamatování.

2. SEO (Search Engine Optimization)

Pokud je to možné, zahrňte klíčová slova do domény, která popisují obsah vašich stránek. To může pomoci s pozicováním ve výsledcích vyhledávání a zlepšit viditelnost vašich stránek.

3. Délka a pravopis

Zvolte doménu, která není příliš dlouhá a snadno se píše bez chyb. Zkratky nebo zkrácené verze slov mohou být užitečné, pokud zkracují délku domény, ale ujistěte se, že jsou stále snadno čitelné a zapamatovatelné.

4. Unikátnost a ochrana značky

Před výběrem domény se ujistěte, že není již registrována a nekoliduje s existujícími obchodními značkami nebo ochrannými známkami. To pomůže předejít právním sporům a zmatkům mezi uživateli.

5. Rozšíření domény

Zvažte různá rozšíření domény, jako je .com, .cz, .net atd. Preference by měla být dána rozšíření .com, pokud je k dispozici, protože je obecně nejznámější a nejvíce používané. Ale pokud jsou vaše stránky zaměřeny na konkrétní region, může být vhodné zvolit rozšíření odpovídající tomuto regionu.

Jak vybrat doménu

Nejširší nabídka na trhu domén

  • U nás můžete registrovat domény z celého světa. Nabízíme širokou nabídku TLD, ve které najdete více než 700 různých domén.
  • Pokud si u nás zaregistrujete doménu, na které v danou chvíli nebudete mít prezentaci, můžete si ji u nás bezplatně zaparkovat.
  • Přidejte se k desetitisícům spokojených zákazníků společnosti ZONER a.s. a získejte stabilního partnera pro provoz vašich webových projektů.

Kompletní ceník

Jak vybrat doménu

Balíčky domén

Sousedi

Sousedi

Vyhledá národní doméně sousedících států a ČR.

Firma

Firma

Vyhledá základní domény, které by neměli chybět žádné firmě v ČR.

Nejoblíbenější z EU

Nejoblíbenější z EU

Vyhledá oblíbené evropské domény vhodné pro firmy působící na evropském trhu.