Převeďte své webové projekty k CZECHIA.COM ZDARMA

Nabízíme profesionální služby a zákaznický servis 24/7

Převeďte své webové projekty k CZECHIA.COM

Asistovaná migrace projektu k CZECHIA.COM

Získejte řadu výhod od jednoduché správy domén až po špičkové technologické zázemí. Staráme se o malé i velké projekty tisíců zákazníků. Postaráme se i o váš projekt na CZ doméně.

Připojte se k nám a otevřete dveře k celé řadě výhod, které nabízíme. Od jednoduché správy domén až po špičkové technologické zázemí, máme vše, co potřebujete pro úspěch vašeho projektu. Bez ohledu na to, zda jste malý start-up, střední podnik nebo velká společnost, jsme tu, abychom se postarali o váš projekt a přinesli vám tu nejlepší podporu.

Převodem webhostingu k CZECHIA.COM získáte

  • Webhosting se vším, co potřebujete - Nenabízíme osekané varianty, kde si za většinu připlatíte. U nás najdete profesionálně nakonfigurované webhostingové programy, ve kterých máte všechno, co pro svůj projekt potřebujete. Od dostatečného prostoru, přes zabezpečení projektu až k zajištění kompletního servisu webhostingových služeb.
  • WordPress a další aplikace do minuty - Nainstalujete si více než 20 celosvětově oblíbených Open Source aplikací do minuty. Bez nahrávání souborů na ftp, vytváření databází a instalace. Většina našich zákazníků si zvládla nainstalovat WordPress během několika sekund. Vše najdete v přehledné administraci.
  • Špičkové technologické zázemí - Vše u nás běží na špičkovém hardware DELL. Připravili jsme pro vaše projekty profesionální technologické zázemí, aby vaše prezentace byly dostupné za veškerých okolností. Výkonnost, dostupnost a bezpečnost pro nás nejsou jen slova. Pro projekty našich klientů zajišťujeme ty nejlepší podmínky.
  • Bezplatný SSL certifikát od Symantecu - Zabezpečíme každou vaši doménu. Jsme jediný webhoster v ČR, u kterého získáte plně důvěryhodný a bezplatný SSL certifikát od největší certifikační autority světa - Symantec. Pro vaše pohodlí ho na webhosting automaticky, zdarma a profesionálně nasadíme.
  • Nejpřívětivější zákaznickou podporu 24/7 - Přemýšlíme nad požadavky zákazníků a většinu jich vyřešíme do 24 hodin. Doslova. Komunikujeme, nasloucháme a řešíme. Mluvit s námi můžete po telefonu i přes e-mail. Jsme tu pro vás 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. U nás se vždy máte na koho obrátit.
Převodem webhostingu k CZECHIA.COM

Převod projektu

Pomůžeme vám s převodem projektu k CZECHIA.COM. Stačí vyplnit krátký formulář.