Basic DV

Zabezpečíme vaše data a zvýšíme vaši důvěryhodnost. Poskytneme vám certifikát pro váš web, elektronický podpis pro vaše e-maily, dokumenty a aplikace.

Logo Basic DV

SSL/TLS certifikát BASIC DV od DigiCertu

ZONER jako jediný v ČR nabízí ZDARMA exkluzivní SSL/TLS certifikát BASIC DV od největší certifikační autority světa společnosti DigiCert. BASIC DV získá každý náš zákazník, jehož doména je registrovaná u ZONERu a to včetně správy DNS serverů. Aktivujte si SSL/TLS certifikát Basic DV od DigiCertu a přejděte na šifrovaný HTTPS protokol.

Proč přejít na HTTPS?

  • Zvýšená bezpečnost dat
    HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) šifruje data přenášená mezi uživatelem a serverem. To znamená, že citlivé informace, jako jsou hesla, osobní údaje a platební informace, jsou chráněny před odposlechem a útoky typu man-in-the-middle.
  • Důvěryhodnost a SEO výhody
    Webové stránky s HTTPS jsou považovány za důvěryhodnější a bezpečnější. Moderní prohlížeče označují webové stránky bez HTTPS jako „nezabezpečené“, což může odradit návštěvníky. Navíc vyhledávače, jako je Google, dávají přednost webovým stránkám s HTTPS v jejich algoritmech hodnocení, což může zlepšit SEO (Search Engine Optimization) a zvýšit návštěvnost stránek.
  • Soulad se zákonnými požadavky
    Použití HTTPS může být požadováno zákony a nařízeními na ochranu osobních údajů, jako je GDPR (General Data Protection Regulation) v Evropské unii. Tím, že web používá HTTPS, splňuje základní bezpečnostní požadavky těchto zákonů a pomáhá se vyhnout potenciálním právním problémům a sankcím.
Představujeme SSL certifikát Basic DV

Podmínky pro získání SSL/TLS certifikátu Basic DV

Certifikát poskytujeme našim zákazníkům zdarma ke každé doméně registrované u ZONERu, která je spravována našimi DNS servery. Nemáme žádná omezení na počet vydaných certifikátů, takže můžete mít neomezený počet domén s certifikátem Basic DV.

DigiCert si vyhrazuje právo zamítnout žádost o certifikát ve výjimečných případech, a to i bez uvedení přesných důvodů zamítnutí. Nejčastějšími důvody pro zamítnutí žádosti bývá porušení ochranných známek (trademarků) nebo využívání domén z tzv. zakázaných států, mezi které patří například Rusko, Bělorusko, Irák, Írán a další. Tato opatření vyplývají z bezpečnostních restrikcí společnosti DigiCert.

Představujeme SSL certifikát Basic DV

Výhody SSL/TLS certifikátu Basic DV

Ověření probíhá z naší strany přes DNS záznam. Nemusíte jako u standardního SSL certifikátu verifikovat svůj e-mail na vlastní doméně ani provádět telefonická ověření.

Tato kontrola znamená, že pro domény typu prihlaseni-nazevbanky.cz se certifikát nevydá. Oproti jiným bezplatným certifikačním autoritám tak předcházíme riziku phishingu, který by byl opatřený HTTPS protokolem.

Bezplatný SSL certifikát nebude vydán ani k již existujícímu certifikátu. Tím jsou výrazně chráněni majitelé domén před nežádoucí manipulací s certifikátem.

Samozřejmostí je důvěryhodnost ve všech aktuálních prohlížečích, kterou garantuje DigiCert jako největší certifikační autorita světa.

Nejedná se o jednorázovou akci, certifikát vám zůstane. Basic DV bude mít stejnou dobu platnosti, jako je délka registrace domény. Jeho obnova bude provedena automaticky při prodloužení domény u ZONERu.

K dispozici je vám profesionální zákaznická podpora, která vám s aktivací certifikátu poradí a pomůže.

Certifikát Basic DV je poskytován bezplatně ke každé doméně, která je vedená u Zoneru. Použít ho lze i na vlastním severu.