Novinky

Píšeme pro vás pravidelně novinky ze světa hostingu.

Soutěž Web Awards s .EU doménou

V dubnu odstartovala mezinárodní soutěž Web Awards 2023 o nejlepší web, do které můžete přihlásit svůj web provozovaný na .eu doméně.

19. dubna 2023

Startuje prestižní soutěž o nejlepší web na EU doméně

Vážení zákazníci, máme pro vás skvělou zprávu! Sdružení EURid letos opět pořádá prestižní online soutěž .eu Web Awards, která oceňuje nejlepší webové stránky provozované na doméně EU.

Kategorie soutěže

Soutěž .eu Web Awards vám dává šanci ukázat vaše webové stránky světu. Přihlásit se můžete ve třech kategoriích: design, inovace a sociální dopad

Jak probíhá nominace?

Nominace a hlasování jsou spuštěny do 18. srpna 2023. Každý nominovaný web projde před zveřejněním nominace krátkým hodnocením. Výherce vybírá široká veřejnost svými hlasy, takže nominovaní mohou své stránky promovat na sociálních sítích a vyzývat tak sledující k nasbírání co největšího počtu hlasů. Tři nejlepší weby v každé kategorii s největším počtem hlasů se stanou finalisty a budou pozváni na slavnostní ceremoniál v Bruselu, kde se vyhlásí jméno vítěze.

Hlavní cena je 5000 EUR

Hlavní cenou soutěže je příspěvek 5000 EUR na marketingové výdaje. Proto neváhejte a přihlaste své webové stránky do soutěže .eu Web Awards ještě dnes a zcela zdarma!

Ještě nemáte web s EU doménou?

Pokud svůj web na doméně EU ještě neprovozujete, ale chtěli byste se soutěže zúčastnit, můžete si ji u nás zaregistrovat za pouhých 159 Kč na první rok. S registrem evropské domény EURid dlouhodobě spolupracujeme, což garantuje bezproblémovou registraci a správu vaší domény.
A pokud potřebujete kvalitní webhostingové služby, máme pro vás řešení i v této oblasti.

Kompletní pravidla naleznete v anglickém jazyce zde nebo na webu Web Awards 2023, kde také můžete nominovat svůj oblíbený web na doméně .eu.

Všechny novinky