Novinky z CZECHIA.COM

Zde naleznete souhrn novinek z CZECHIA.COM a od všech produktů internetové divize ZONER a.s.

Logo ACME je nyní k dispozici pro všechny certifikáty včetně DV

ACME je nyní k dispozici pro všechny certifikáty včetně DV

ACME vám umožňuje automatizovat celý životní cyklus certifikátů. Přistup nyní získáte ve svém účtu SSLmarket a můžete přes něj získat všechny certifikáty včetně DV!

12. března 2024

(12.3.2024) S potěšením oznamujeme, že přístupy k ACME (umožňující automatizaci životního cyklu certifikátů) nyní naleznete přímo ve vašem zákaznickém účtu. Nově je možné ACME použít i pro DV certifikáty, podporovány jsou všechny metody ověření. Pro využití ACME už není nutné kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Proč používat ACME?

ACME umožňuje automatické získávání certifikátů a automatizaci jejich celého životního cyklu. O prodlužování a instalaci certifikátů se již nemusíte starat, vše za vás obstará ACME klient přímo na serveru. Stačí jednou nastavit tzv. ACME credentials do agenta a ten se postará o zbytek. Více informací o ACME naleznete zde.

ACME a ověřování certifikátů

ACME je nyní dostupné pro DV certifikáty s doménovým ověřením, u nichž se ověřuje pouze doména a které neobsahují záznamy o vlastníkovi. Díky ACME tyto certifikáty získáte plně automaticky a bez dalších kroků.

Pro OV a EV certifikáty, které obsahují ověřenou organizaci držitele, platí přísnější pravidla. Před podáním žádosti o certifikát skrze ACME je nutné, aby bylo ověření organizace platné. Doménu je možné ověřit během ACME požadavku, ale stále doporučujeme provést ověření domény spolu s ověřením organizace. Pokud ověření organizace není splněno, žádost o certifikát nebude dokončena a skončí time-outem.

Pokud jsou všechny podmínky splněny, ACME klient získá OV/EV certifikát okamžitě jako doménový DV. Certifikáty se pak o půlnoci naimportují k ostatním certifikátům a uvidíte je ve svém zákaznickém účtu.

Upozornění: Využití ACME předpokládá zpětnou fakturaci certifikátů dle vašeho platného ceníku (který naleznete ve vašem zákaznickém účtu). Na konci měsíce vám bude za takto vydané certifikáty vystavena souhrnná faktura.

Nejpopulárnější domény
169 Kč 204 Kč s DPH
159 Kč 192 Kč s DPH
299 Kč 362 Kč s DPH
269 Kč 325 Kč s DPH
69 Kč 83 Kč s DPH
1 199 Kč SLEVA 94 %
339 Kč 410 Kč s DPH
239 Kč 289 Kč s DPH
635 Kč SLEVA 62 %
239 Kč 289 Kč s DPH
589 Kč SLEVA 59 %
*cena na 1. rok registrace nové domény

Novinky a informace

Všechny novinky