Novinky z CZECHIA.COM

Zde naleznete souhrn novinek z CZECHIA.COM a od všech produktů internetové divize ZONER a.s.

Logo Zpřístupnili jsme zákazníkům cloudové HSM KeyLocker

Zpřístupnili jsme zákazníkům cloudové HSM KeyLocker

Jako první v Evropě přinášíme zákazníkům DigiCert KeyLocker - cloudové HSM fungující jako úložiště klíčů. Využijete ho pro Code Signing certifikáty a automatizaci podepisování.

22. prosince 2023

(22. 12. 2023) S potěšením vám přinášíme nejnovější produkty a funkce od největší certifikační autority na světě, DigiCert. Nově můžete využívat bezpečné uložení Code Signing certifikátů v cloudu DigiCertu. Služba, nazvaná KeyLocker, je součástí platformy DigiCert ONE. Její zřízení je plně automatické a přichází pouze s malým příplatkem k Code Signing certifikátu, bez nutnosti další licence.

Výhody KeyLockeru

KeyLocker je bezpečné cloudové úložiště klíčů fungující jako HSM. Ušetříte tak vysoké pořizovací náklady na HSM, přičemž cloud je dostupný odkudkoliv, což umožňuje podepisování z jakéhokoliv místa. Podepisování metodou hash signing je rychlé a podepisované soubory se nepřenáší přes internet. Největší výhodou KeyLockeru je možnost automatizace podpisu (CI/CD), což není možné s certifikátem uloženým na tokenu. KeyLocker splňuje přísné bezpečnostní normy FIPS 140-2 level 3 a CC EAL4+.

Jak využít KeyLocker

Při objednávce Code Signing (OV nebo EV) certifikátu zvolte uložení certifikátu - výchozí možností je uložení na token. Nově můžete zvolit uložení do KeyLockeru. Po dokončení ověření bude certifikát vydán a automaticky nahrán přímo do této služby, takže bude dostupný v cloudu DigiCertu (v jeho cloudovém HSM). Přístupy k němu obdrží zákazník automaticky.

Více informací o KeyLockeru naleznete na jeho produktové stránce.

Nejpopulárnější domény
169 Kč 204 Kč s DPH
159 Kč 192 Kč s DPH
299 Kč 362 Kč s DPH
269 Kč 325 Kč s DPH
69 Kč 83 Kč s DPH
1 199 Kč SLEVA 94 %
339 Kč 410 Kč s DPH
239 Kč 289 Kč s DPH
635 Kč SLEVA 62 %
239 Kč 289 Kč s DPH
589 Kč SLEVA 59 %
*cena na 1. rok registrace nové domény

Novinky a informace

Všechny novinky