Profi e-mail na vlastní doméně pro každého

Ochráníme vás i vaše data 24/7. Nabízíme nejlepší zabezpečení na trhu a vysokou spolehlivost doručení.

Profi e-mail na vlastní doméně

Antispam a antivir

Věděli jste, že 53 % všech e-mailů na světě je spam? Denně pracujeme na tom, abychom vaše e-maily správně identifikovali a neměli jste poštu zaplavenou nevyžádanými reklamami. Bez ochrany proti spamu by se e-mail používal velice těžko, protože každá existující schránka je zahlcována množstvím nevyžádaných a podvodných zpráv. Chceme, aby vám náš profesionální e-mail pomáhal v podnikání a komunikaci; nikoliv abyste museli trávit čas tříděním a mazáním poloviny e-mailů.

SPAM postupně evoluje a my nepřestáváme vyvíjet antispamovou ochranu. Místo plošných a masivních vln (jistě jste někdy dostali nabídku viagry nebo hodinek rolex) se tvůrci spamu zaměřují na konkrétní podniky a osoby. Snaží se podvodné zprávy zaměřit na konkrétní cíle a obelstít jejich pozornost. Pro zvýšení důvěryhodnosti zpráv používají profesionální nástroje jako DKIM, které zvyšují úspěšnost doručení nevyžádaných zpráv. Náš antispam se však nenechá ošálit ani pokročilými technikami spamerů.

Na našich serverech je každý přijatý e-mail kontrolován a ohodnocen (tzv. spam-score). E-maily s vysokou hodnotou tohoto hodnotícího kritéria jsou označeny a při aktivním antispamovém filtru jsou doručeny do zvláštní složky, aby uživatele neobtěžovaly v doručené poště.

Součástí našich profesionálních e-mailových služeb je i antivirová kontrola. Stále platí, že virová nákaza se nejčastěji šíří e-mailem. Běžný počítač s antivirovým programem napřed nebezpečnou nebo nakaženou přílohu stáhne a zkontroluje ji lokálně; v horším případě když uživatel nakaženou přílohu otevře.

Ve spolupráci s tvůrci Zoner Antiviru jsme použili vlastní unikátní řešení, které e-maily kontroluje už při cestě do vaší schránky. Díky tomu vás chrání před nákazou šířenou e-mailem lépe než antivir v počítači. Antivirové řešení na našich serverech se neustále učí rozpoznávat nové vzorky a vylepšujeme jeho heuristiku. Jeho účinnost je špičková - na rozdíl od běžně používaných antivirů pro linux, které jsou spíše placebo.

Nově zřízené e-mailové schránky u nás mají antispamovou ochranu automaticky zapnutou. Pro ty, kteří ji zatím nemají, doporučujeme antispamovou kontrolu zapnout v uživatelském nastavení pomocí naší nápovědy na adrese napoveda.czechia.com