Vážení přátelé,

děkujeme Vám za využívání služeb projektu CZECHIA.COM,
který nyní slaví výročí 10 let. Protože je určitě co slavit, připravili jsme pro Vás na celý podzim různé akce a novinky, o kterých Vás budeme průběžně informovat.

S přáním příjemného dne,

Tým CZECHIA.COM          

10 let webhostingu CZECHIA.COM

11. září roku 1996, byla zaregistrována doména czechia.com, která odstartovala nabídku profesionálních webhostingových služeb společnosti ZONER software, s.r.o.. Toto významné výročí budeme až do konce roku 2006 provázet akcemi, během kterých budete moci získat dárky ve formě webhostingových služeb a domén zdarma.
Navíc tři vylosovaní zákazníci získají exklusivní dárek – Robot - v hodnotě 13.000 Kč.

Nejenom akce, ale i další překvapení chystáme již brzy!

Konec AKCE "Rok webhostingu ZDARMA"

EU

Pokud jste si zaregistrovali doménu s koncovkou .eu, již pouze do konce září můžete využít naši jedinečnou nabídku webhostingu ZDARMA na celý jeden rok!
Nezaváhejte a využijte této příležitosti k získání provozu www stránek a elektronické pošty s antispamem a antivirem!

Zaregistrujte si svoji doménu EU dokud je volná!

Elektronické daňové doklady

Elektronickými daňovými doklady je moderním způsobem řešeno odesílání papírových dokladů bez nutnosti využívání poštovních služeb. Aktuálně jsme dokončili testování systému pro zasílání elektronických daňových dokladů a jeho nasazení pro naše zákazníky bude realizováno během několika příštích dnů.

Výhody daňových dokladů v elektronické podobě:

  • jednoduchá manipulace s daňovým dokladem v elektronické podobě
  • jednoduchá archivace podepsaných souborů PDF
  • zkrácení doby potřebné k doručení dokladu zákazníkovi
  • možnost získat kdykoliv faktury on-line v Centru administrace

Podrobné informace k elektronickým daňovým dokladům získáte v naší nápovědě.

V krátkosti...

Nová správa aplikací .NET a ASP
Nová funkce v Centru administrace pro služby ve variantě podporující technologie .NET a ASP. Nyní mají na stránce detailu služby novou sekci Aplikace, kde je seznam vytvořených aplikačních adresářů. Je možné vytvářet nové, rušit již vytvořené nebo v případě, že server podporuje více verzí .NET Frameworku, také provádět změny aplikačních adresářů dané domény i domén 3. úrovně.

ZONER INSHOP 4 - první e-obchod
První prodejna, postavená na nové platformě Zoner inShop 4 byla realizována společně s oddělením Zoner Press na doméně www.zonerpress.cz.
Nové řešení bude v nejbližší době k dispozici i pro naše zákazníky.

Rozšiřujeme náš tým
Pro posílení a rozvoj našeho týmu hledáme aktuálně nové zájemce na pozici Administrátor Linuxu a Operátor zákaznické podpory. Více informací a přehled všech volných pozic ve společnosti ZONER software je k dispozici na této adrese.

Zajímavosti...

EURid - výpadek registračních služeb
Společnost EURid měla v úterý 5. 9. výpadek registračních služeb. Z tohoto důvodu nebylo možné registrovat uvolňované domény ze SUNRISE period a tyto domény se budou uvolňovat společně s dalšími dne 12. 9. 2006.