Vážení přátelé,

webhosting CZECHIA.COM má již 10 let. Pokud chcete s námi oslavit toto významné výročí, přijďte na naše nové stránky. Každý týden máme pro Vás připraven dárek!
Zároveň Vás srdečně zveme na mezinárodní veletrh Invex-Digitex 2006, který proběhne tradičně na Výstavišti v Brně v termínu 9. 10. - 13. 10. 2006.

S přáním příjemného dne a krásného víkendu,

Tým CZECHIA.COM

CZECHIA.COM slaví 10 let

CZECHIA.COM: Slavíme 10 let!

11. září roku 1996, byla zaregistrována doména czechia.com, která odstartovala nabídku profesionálních webhostingových služeb společnosti ZONER software, s.r.o.. Toto výročí jsme se rozhodli oslavit řadou akcí pro Vás, naše zákazníky, během kterých můžete získat dárky ve formě webhostingových služeb a domén zdarma.
Navíc tři zákazníci získají exklusivní dárek - iRobot - v hodnotě 13.000 Kč nebo v soutěži pro každého vyhrát dalších 50 dárků!

Vše najdete na www.czechia.com


Příští týden INFO domény ZDARMA

Invex 2006

Invex-Digitex 2006

Společnost ZONER software se každoročně účastní veletrhu Invex. Naši expozici naleznete v centrální části haly "V" pod číslem 86.
Pokud navštívíte Invex ve středu, rozhodně si nenechte ujít křest produktu Zoner Photo Studio 9, který provede v 15 hodin sám Jan Saudek.

Na našem stánku máme připraveny

  • soutěže o hodnotné ceny s každodenním slosováním
  • představení webhostingových novinek
  • akční nabídku software a digitální techniky
  • prezentaci novinek na velkoplošné projekci
  • knihy z nabídky vydavatelství Zoner Press

Křištálová Lupa 2006

hlasování Křištálová Lupa 2006

Webhosting CZECHIA.COM byl nominován v anketě Křištálová Lupa. Budeme rádi, když nás také podpoříte a budete hlasovat pro webhostera www.czechia.com.
Navíc každý hlasující získá roční licenci na komplexní bezpečnostní řešení TrustPort Workstation (Antivir, Osobní Firewall, Data Shredder, Disk Protection).