Vážení přátelé,

Tak jako listí ze stromů přibývá na zemi, tak přibývá novinek ve službách webhostingu CZECHIA.COM. Tento zpravodaj, plný nových služeb a domén, určitě neváhejte projít až do konce.

S přáním příjemného dne a krásného víkendu,

Tým CZECHIA.COM

CZECHIA.COM stále slaví 10 let

CZECHIA.COM: Slavíme 10 let!

Od 4. prosince můžete získat novou doménu CZ za skvělých 500 Kč. Tento týden Vám ještě ke každé doméně COM, NET, INFO přidáme druhou ZDARMA.

První výherce exkluzivního dárku iRobot!
Z objednávek uskutečněných a uhrazených během 21. 9. - 31. 10. jsme vylosovali prvního výherce dárku iRobot - v hodnotě 13.000 Kč. Výhercem se stal pan Jaroslav Záhora ze společnosti YATE spol. s r.o.. Výherci gratulujeme.

Pro ostatní máme ještě připraveny dva iRoboty nebo dalších 50 dárků! Vše o akci najdete na www.czechia.com.


Příští týden SSL certifikáty ZDARMA

Nové domény - MOBI a mnoho dalších

CZECHIA.COM: Nové domény - MOBI a mnoho dalších

Jistě si mnozí z Vás všimli, že na našich stránkách kromě běžných domén je již možné objednat například domény PL (Polsko), domény HU (Maďarsko), domény DE (Německo), domény IT (Itálie), domény ES (Španělsko) a mnoho dalších.
Od konce října přibyla registrace domény MOBI a od tohoto týdne domény BE (Belgie), domény CH (Švýcarsko) a domény LI (Lichtenštejnsko).

Nové webhostingové programy

CZECHIA.COM: Nové webhostingové programy

Horkou novinkou v naší nabídce je program podporující dynamické prvky webových stránek. Je jím program Start Linux a je určen zákazníkům, kteří potřebují svoje webové stránky oživit dynamickými vlastnostmi pomocí PHP5 skriptování.
Pro zájemce, kteří potřebují pro své aplikace vypnutý safe_mode jsme připravili program na novém serveru, který zpracovává skripty PHP v bezpečném CGI módu.

Křišťálová Lupa 2006


CZECHIA.COM: Křišťálová Lupa 2006

Webhosting CZECHIA.COM se díky Vašim hlasům umístil v nové anketě českého internetu na 2. místě mezi webhostingovými poskytovateli. Tento výsledek potvrzuje spokojenost našich zákazníků a kvalitu poskytovaných webhostingových služeb. Zároveň nás zavazuje k dalšímu zkvalitnění a zlepšování našich služeb.

V krátkosti...

Nová edice vydavatelství Zoner Press - "Encyklopedie moderní ženy"
Tato knižní řada představuje knihy nejrůznějších žánrů a témat, jako jsou partnerské vztahy, výchova dětí, zdraví a výživa, kariéra, rozvoj osobnosti, vzdělávání, zábav, trávení volného času a další.
Nejnovější titul "Žena - intimní místopis" - úvodní slovo Jan Kraus.

Podporujeme Dětský domov Dagmar
Dětskému domovu Dagmar jsme předali částku 5000 Kč. Část obnosu byla získána z vybraných plateb v rámci akce „INFO doména zdarma“, více než polovinu finančních prostředků věnovala Czechia.com společnosti ZONER software, s.r.o.

Konec AKCE webhosting domény EU zdarma
Všechny registrované domény EU pod naší správou si mohou pouze do 30. 11. 2006 vyzvednout dárek v podobě ročního webhostingu ZDARMA ve variantě Start Windows. Po tomto datu bude akce K doméně EU webhosting ZDARMA platit pouze pro nově zaregistrované domény EU nebo přeregistrace.

Zajímavosti...

Doména EU
27. 12. bude uvolněna poslední větší část blokovaných domén EU neúspěšnými žádostmi z období Sunrise period. Do dnešního dne jsou již prakticky všechny žádosti vyřízené a pouze několik stovek žádostí z téměř 350 tisíc musí být dořešeno.

Doména MOBI
Pokud máte zájem vidět, jak vypadají Vaše webové stránky v mobilním telefonu, můžete na stránkách dotMOBI vyzkoušet emulátor v podobě mobilního telefonu.