CZECHIA.COM: Zpravodaj - květen 2007

Vážení přátelé,

Hlavní novinkou měsíce května je spuštění nových www stránek projektu registrace domén regZone!cz. Tento projekt využijete, jako zákazníci CZECHIA.COM, hlavně pro různá nastavení a úpravu údajů u domén CZ či EU. Další novinkou je registrace evropských domén Řecka a Rumunska.

S přáním příjemného dne
CZECHIA.COM

regZone!cz v novém designu

Více informací o nových stránkách regZone!cz

Od 16. 5. má projekt regZone!cz zcela nové webové stránky reagující na rozvoj registrace domén a poptávku zákazníků po nových doménových názvech a službách. Nyní naleznete na regZone!cz aktuálně 30 druhů domén od CZ či EU po exotické domény CN nebo TV. Celkový počet domén pod správou ZONER software nyní dosahuje téměř 55.000 domén.

více na www.regzone.cz

Nové domény v naší nabídce - GR a RO

Nové domény v naší nabídce - GR a RO

Nabízíme registraci dalších zajímavých domén. Doména .GR je národní top level doménou Řecka a doména .RO národní top level doménou Rumunska. Registrace obou domén může být provedena každým jednotlivcem nebo firmou bez ohledu na národnost. Minimální doba registrace je 2 roky.

Serverhosting

Provozujete velké webové prezentace nebo náročné aplikace a běžný webhosting vám již nestačí?
Pořiďte si službu serverhosting na samostatném serveru, který vám zajistí maximální stabilitu a výkon. Zajistíme vám kompletní administraci, včetně individuálního nastavení dle vašich požadavků. Pro službu serverhosting používáme pouze vysoce kvalitní servery DELL. Základní cena služby již od 3.500Kč/měsíc.

V krátkosti...

Nový server My SQL

Dne 28. 05. 2007 jsme nasadili zcela nový a výkonný databázový server DELL PowerEdge pro MySQL 5.0, kterým posilujeme Linuxové varianty webhostingu.

Domény .EU a jejich obnova

Tak jako všechny domény je nutno prodlužovat i .EU domény. Jejich prodlužování má však svá specifika: pokud nedojde k prodloužení domény .EU v měsíci, ve kterém byla v předchozím roce registrována, dojde k jejímu vyřazení do tzv. karantény. Obnovovací poplatek pro domény v karanténě je 990,-Kč bez DPH a je mnohem vyšší než standardní prodlužovací poplatek. Jestliže nedojde k uhrazení domény .EU ani do 40-ti dní od vyřazení, bude doména zrušena. Informace o Vaší doméně EU získáte vždy v Centru administrace. Více také v naší nápovědě.

Zajímavosti...

Kompletní průvodce CSS

Novinka ve vydavatelství Zoner Press - již třetí kniha od Erica Meyera o CSS - Kompletní průvodce.

Doména za 9,5 milionu US dolarů

Podle informací byla nedávno prodána doména porn.com za 9,5 milionu US dolarů. Je to druhá největší cena za doménu v historii. Doména sex.com byla prodána dříve za 12 milionů dolarů.