CZECHIA.COM: Zpravodaj - březen 2007

Vážení přátelé,

přesně před rokem jsme se intenzivně připravovali na zahájení volné registrace domén EU, které začalo 7. dubna 2006. Nyní je čas, kdy domény bude nutné obnovit. Proto si, prosím, pozorně přečtěte informace, které se prodloužení týkají.
Pokud jste ještě v březnu nevyužili akční ceny webhostingu se slevou 50% neváhejte. Již pouze do příštího pondělí tuto možnost budete mít.

S přáním příjemného dne
CZECHIA.COM

Nový hosting za polovinu ještě 7 dnů!

Nová služba MiniWeb - stránka zdarma

Všechny objednávky webhostingových programů uskutečněné v měsíci březnu v některé z variant Start Linux/Windows, Linux PHP5/Plus, dotNET nebo Profi Linux/Windows budou mít první fakturaci služeb o 50% levnější.

více na www.czechia.com

Domény EU - obnova registrace

Nápověda k obnově domén EU
  • domény EU se prodlužují na 1 rok
  • domény se prodlužují v měsíci ve kterém byly registrovány (přeregistrovány)
  • v případě neuhrazení prodlužovacího poplatku bude doména vyřazena ze zóny den či dva před koncem měsíce (znefunkčněna); Je jedno zda byla registrována prvního či dvacátého devátého v daném měsíci!
  • OBNOVA vyřazené domény je mnohem dražší! Stojí 990 Kč + DPH.

Pokud Vaše doména byla registrována v dubnu 2006, obdržíte nyní 1. 4. výzvu k úhradě. Neváhejte tedy s její splatností! Více informací naleznete v naší nápovědě.

Nové domény v naší nabídce - LU a SE

Nové domény v naší nabídce - LU a SE

Nabízíme registraci dalších zajímavých domén. Doména .LU je národní top level doménou Lucemburska a doména .SE národní top level doménou Švédska. Registrace obou domén může být provedena každým jednotlivcem nebo firmou bez ohledu na národnost.

Reprezentativní certifikát k nové doméně

+ Zvětšit |Reprezentativní certifikát k nové doméně

Ke každé nové doméně si nyní můžete objednat exkluzivní certifikát o vlastnictví domény, který Vám pošleme poštou na speciálním papíru s reliéfovým razítkem.

Získání certifikátů pro již registrované domény připravujeme.

V krátkosti...

Nové servery pro systém Z-mail

Během posledních dvou týdnů jsme posílili náš poštovní systém Z-mail o dva nové servery DELL s procesorem Dual Core Xeon 2,4GHz. Jeden pro posílení příjmu a zpracování pošty. Druhý pro data nově zřizovaných služeb.

SSL certifikáty VeriSign

K nabídce certifikátů THAWTE nebo CA Czechia nyní přibyla možnost získat certifikáty od nejznámější a největší certifikační autority na světě.
Více informací na www.czechia.com.

Zajímavosti...

Domény

Podle americké společnosti VeriSign registrace domén v roce 2006 o 32%. Každé čtvrtletí je nyní registrováno více než 10 miliónů domén. Celkový počet registrovaných domén nyní dosahuje úctyhodného čísla 120miliónů.